کف کاذب سنگی

 کف کاذب سنگی

با توجه به نیاز بازار و اهمیت سبک سازی ساختمان و دسترسی سریع به تاسیسات شرکت آرتام در صدد تولید کف کاذب سنگی برآمده است. این نوع از کف کاذب سنگی قابل اجرا در پشت بام – بالکن و محوطه فضای سبز در حیاط بوده و این قابلیت را دارا میباشد که تمام آب های سطحی را به زیر کف کاذب منتقل کرده و سطحی عاری از هر گونه انباشتگی آب داشته باشید . کف کاذب سنگی شرکت آرتام دارای پایه های پلیمری قابل رگلاژ میباشد که این پایه ها از کمترین ارتفاع 2.5 سانتیمتر و حداکثر تا 40 سانتیمتر قابل اجرا میباشد . تایل های سنگی نیز بنا به نیاز مشتری قابل سفارشی سازی بوده و ضخامت و ابعاد تایل نیز میتواند متغییر باشد .

کف کاذب سنگی بر خلاف کف سازی سنتی که با ملات سیمان و ماسه اجرا میشود بدون نیاز به ملات که وزن قابل توجهی را به سازه تحمیل میکند باعث میشود تا بار مرده ساختمان کم شده و در بحث سبک سازی ساختمان ، مدیریت مصرف انرژی و هزینه های اضافی دیگر در بخش سازه ساختمان  صرفه جویی شود .

از دیگر مزایای کف کاذب سنگی میتوان به سرعت اجرای آن اشاره کرد در نصب این نوع محصول به دلیل حذف ملات دیگر نیازی به خشک شدن وجود ندارد و بلافاصله پس از نصب کف کاذب سنگی میتوان از آن استفاده نمود.

از دیگر مزایای این نوع از کف کاذب میتوان به تعویض تایل شکسته در کمترین زمان و با کمترین هزینه اشاره کرد در صورتی که در روش های سنتی تعویض یک یا چند عدد تایل شکسته مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی خواهد بود .

 

پایه ها قابلیت رگلاژ را داشته و حتی میتوان بر روی سطوحی که دارای شیب میباشند اجرا نمود . این خصوصیت باعث میشود که احتیاجی به شیب بندی کف اصلی ساختمان قبل از اجرای کف کاذب سنگی نداشته باشیم .