کف کاذب به انگلیسی

کف کاذب در زبان انگلیسی

عبارت کف کاذب به انگلیسی از تنوع زیادی برخوردار است .

با توجه به این تنوع در این مقاله سعی شده است تا با چند نمونه از عبارات کف کاذب به انگلیسی میباشد  آشنا بشویم

عبارت اول کف کاذب به انگلیسی Access floor :

این عبارت از اصلی ترین اصطلاحات در استفاده از کف کاذب میباشد . همانطور که مشخص است کلمه access به معنی دسترسی و کلمه floor به معنی کف مییاشد و در اصطلاح کلی به معنی کفی با قابلیت دسترسی سریع و آسان میباشد .

عبارت دوم False floor :

این عبارت نیز جز پر کاربرد ترین عبارت ها برای میباشد . کلمه false  به معنی کاذب و غیر اصلی میباشد و کلمه floor نیز به معنای کف و سطح میباشد و بطور کلی معنای کف کاذب را میدهد .

عبارت سوم Raised floor :

این کلمه هم از جمله کلمات پر کاربرد در استفاده از این عبارت در زبان انگلیسی میباشد . اگر بخواهیم از لحاظ معنی مجزای لغات به آن بپردازیم کلمه raised  به معنای افزایش پیدا کرده و بیشتر شده میباشد و کلمه floor نیز همانطور که در بالا به آن اشاره شد به معنی کف میباشد و به طور کلی عبارت Raised floor  به معنای کف ارتقا یافته میباشد که افزایش ارتفاع نسبت به کف زمین دارد .

کلمه و عبارت های کف کاذب شامل موارد دیگری نیز میباشند اما ما در این مقاله سعی کرده ایم تا با سه عبارت اصلی و کلیدی که در زبان انگلیسی و مقالات علمی به زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارند بپردازیم . دانستن این عبارت ها در مقالات تخصصی به افراد این کمک را میکند تا بتوانند در جستجوهای خود در مورد عبارت در زبان های خارجی به نتایج بهتر و ملموس تری دست پیدا کنند و یا در معرفی محصولات و خدمات خود در خارج از کشور مانند نمایشگاه های تخصصی دچار مشکل نباشند و بتوانند با مخاطبان بین المللی خود ارتباط بهتر و با کیفیت تری برقرار کنند  .