فروش کف کاذب

کیفیت کالا و تاثیر آن بر فروش کف کاذب

فروش کف کاذب 

راهنمای گام به گام 

 / کف کاذب یا ( کفپوش کاذب ، کف مرتفع ، کف متحرک ، کف با قابلیت دسترسی ) مجموعه از شبکه های افقی و پایه های عمودی می باشد و به اسانی جابجا  می شوند. صفحات کف کاذب یا (تایل ها) اصولا در اندازه های۶۰۰*۶۰۰ mm تولید می شود اما فروش کف کاذب و اندازه های ان بنا به سفارش مشتری متغیر می باشد.

کف کاذب متحرک بر روی کف اصلی برای بالا بردن سطح زمین مورد استفاه قرار می گیرد. جنس کف کاذب فلزی می باشد و روی سطوح بتنی قرار می گیرد و قابلیت تنظیم ارتفاع و جابجایی دارد.

برای خرید و فروش کف کاذب باید به اصولی مانند میزان رطوبت در مکان مورد نظر ،میزان وزنی که روی این کف قرار می گیرد توجه کنیم که این اصول توسط مشاورین متخصص در این زمینه انجام می شود. کف کاذب دارای تحمل ۱۲۰۰ پوند وزن میباشد .

نکته

کف کاذب در جنس ها و متراژ های مختلفی تولید می شود و قیمت کف کاذب با توجه به جنس و میزان متراژ به کار رفته متفاوت است. کف کاذب دارای شبکه های فولادی می باشد که امکان عبور کابل ها،لوله,سیم برق و … از زیر کف کاذب امکان پذیر است.

کف کاذب مرتفع دارای انواع مختلفی می باشد بعضی از آنها دارای ارتفاع بسیار زیادی هستند  ارتفاع آن به قدری است که حتی افراد برای انجام تعمیرات می تواند به زیر ان بروند.اصولا ارتفاع کف کاذب بین ۱۰ سانتیمتر الی ۵۰ سانتیمتر تولید می شود و ارتفاعات دیگر بنا به سفارش مشتری می باشد و در صورتی که ارتفاع پایه های کف کاذب بیشتر از ۶۰ سانتیمتر باشد باید پایه و استرینگر ان تقویت شود

مصارف کف کاذب

کف کاذب مصارف مختلفی دارد از جمله این مصارف گرمایش از کف و انتقال آب های سطحی و کاهش رطوبت و همچنین به منظور سبک سازی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی به کار بردن کف کاذب در ساختمان ها به منظور تهویه ی هوا و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.شما با استفاده از کف کاذب می توانید به راحتی طراحی فضای مورد نظرتان را با هزینه ی بسیار کم و در مدت زمان کوتاه تغییر دهید

کف کاذب در ادارات و سازمان ها ،مراکز مخابراتی ، کتابخانه ها، مدارس، ازمایشگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد و دارای اهمیت بالایی است.

یکی از مهمترین ویژگی های کف کاذب که بسیار حائز اهمیت است امکان تعمیر سریع مشکلات فنی بدون خرابی است.

فروش کف کاذب و شرایط نصب کف کاذب

دما سطح مورد نظر باید بین ۱۰ الی ۳۰ درجه سانتیگراد باشد.

سطح مورد نظر فاقد لرزش باشد.

مکان مورد نظر فاقد مواد شیمیایی و تماس مستقیم با رطوبت باشد زیرا باعث زنگ زدگی همچنین خوردگی و پوسیدگی پایه های کف کاذب می می شود.

از قرار دادن  دستگاه های سنگین بر رو ی کف کاذب پرهیز کنید و در صورتی که مجبور به این کار شدید از سازه های کمکی استفاده کنید

قرار دادن اجسام نوک تیز که موجب خراشیده شدن کف کاذب میشود بپرهیزید.

از قرار گرفتن لوله های گاز در زیر کف پوش خودداری کنید

و تا نصب شدن کامل ان از تردد بر روی ان بپرهیزید و اگر پس از تردد صدا هایی به گوش رسید مطمئن باشید مشکل از نصب ان است  نه کیفیت محصول

برای پیشگیری از آسیب های احتمالی پیشنهاد می شود که در زمان های معین به بازرسی کف های کاذب ،بررسی پنل ها و …  بپردازید

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کف کاذب که دارای اهمیت بالایی می باشد  متصل شدن انها با استفاده از پیچ و رول می باشد و در صورت مشکل در یک قسمت می توان ان را جدا گرد و تعویض و یا تعمیر نمود.

هنگامی که از پایه های فولادی استفاده می شود توصیه می شود که سیستم ارت به کار برده شود

فروش کف کاذب و انواع کفپوش ها:

کف کاذب دارای کف پوش های متفاوتی مانند کفپوش HPL -کفپوش PVC- سنگ- سرامیک  و موکت می باشد . کف پوش هر مکان متناسب با محیط و سفارش خریدار متنوع است.مثلا کف پوش مورد نیاز در سرور ها و اتاق های کنترل باید آنتی استاتیک باشد و یا در بیمارستان ها  باید کفپوش های مخصوص clean room استفاده شود.

یکی دیگر از ویژگی های کف کاذب جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد ولی  در صورتی که عایق های کف کاذب برای جلوگیری  اتلاف انرژی کافی نباشد باید از واشر های لاستیکی که در بین لبه های تایل و یا بین تایل ها و استرینگر  استفاده کنیم.

مزایای کف کاذب :

 قابل حمل بودن و نصب اسان و تهیه کف کاذب به راحتی در بازار

امکان عبور اب و کابل و…. از ان

تحمل وزن زیاد

جلوگیری از ورود گرد و خاک

جلوگیری از اتلاف انرژی

نصب سریع

تعمیر سریع اختلالات

دارای گارانتی

 دارای تحمل ۱۲۰۰ پوند وزن

دسترسی آسان به تمامی تاسیسات (برق، لوله کشی، کانالها و …)

کاهش هزینه های ساخت نسبت به کف های سنتی

تنوع کف پوش ها متناسب با سلیقه ها و مصارف گوناگون

طبق ازمایشات و مطالعات در زمینه ی تهیه کف کاذب نشان می دهد که استاندارد های کف کاذب از کف سنتی بیشتر است . کف کاذب در طرح های متنوعی قرار دارد و نصب ان بسیار اسان تر و سریع تر انجام می شود  و این صفحات با پیچ و رول بهم متصل شده اند و در صورتی که کی از صفحات دچار ترک خوردگی و یا تغییر رنگ شد به راحتی قابل تعویض است.

یکی از مهمترین استاندارد های  کف کاذب استاندارد اروپایی BS EN 12825 در انگلستان می باشد. یکی دیگر از استادارد های معتبر که در امریکا ی شمالی قرار دارد استاندارد  CISCA می باشد