بلند کننده تایل کف کاذب

بلند کننده تایل کف کاذب ، ابزاری مهم در استفاده از کف کاذب

شاید در هنگام کار با کف کاذب چه به عنوان نصاب و چه به عنوان استفاده کننده از کف کاذب با این موضوع که چطور باید تایل های کف کاذب را بلند کرد تا نه تنها به تایل های کف کاذب صدمه وارد نشود بلکه به خود افراد بلند کننده تایل هم آسیبی نرسد . 

پاسخ این سوال استفاده از بلند کننده تایل کف کاذب میباشد . این وسیله به دلیل اینکه از جمله ابزار های کم مصرف است تا حدودی ناشناخته میباشد و نام های گوناگونی افراد بنا به استنباط خود از کارکرد آن بر روی آن گذاشته اند .

از جمله این نام ها میتوان به مکنده ، ساکشن ، تایل کش و بلند کننده تایل کف کاذب اشاره کرد .

بلند کننده تایل کف کاذب مدل های مختلفی دارد و بنا به محل مورد نظر ، افراد استفاده کننده ، نوع تایل کف کاذب و شرایط محیطی میتوان نوع منایب آن را انتخاب نمود . در این جا به چند مورد از بلند کننده تایل کف کاذب اشاره خواهیم کرد .


بلند کننده تایل کف کاذب

مکنده تکی :

این مدل دارای یک دسته براق آلومینیومی بسیار قوی میباشد .

با یک فشار ساده به اهرم آلومینیومی به یک مکش قوی و یکنواخت دست پیدا خواهید کرد . این مکش قدرتمند و تعجب آور حاصل یک طراحی بسیار ظریف و زیبا میباشد . 

این مدل از بلند کننده تایل فقط برای بلند کردن لحظه ای تایل کف کاذب میباشد نه برای حمل کردن آن پس این نکته در استفاده از این محصول بسیار مهم میباشد .


مکنده دوبل :

این مدل دارای یک دسته آلومینیومی بسیار قوی به رنگ پودری سیاه میباشد . قسمت زیر دسته دارای بافت ضد لغزش و لیز خوردگی میباشد و دارای یک اهرم برای ایجاد مکش قوی و مستمر و همچنین با بلند کردن همان اهرم به صورت معکوس مکش ایجاد شده از بین خواهد رفت . این ابزار وسیله ای مناسب تر برای بلند کردن تایل های سنگین تر کف کاذب میباشد .


مکنده ایستاده :

دیگر لازم نیست برای بلند کردن تایل های کف کاذب بر روی زانوهای خود بنشینید . این مدل به شما این امکان را میدهد تا بصورت ایستاده و با زاویه های مختلف اقدام به بلند کردن تایل ها و صفحات کف کاذب نمایید .

این مدل از بلند کننده تایل کف کاذب در سه اندازه مختلف برای افراد با قد مختلف موجود میباشد .

مکنده تایل کف کاذب ایستاده
تایل کش کف کاذب

مطالب مرتبط

قیمت نصب کف کاذب قیمت نصب کف کاذب و نحوه محاسبه آن مدتی است انواع کف کاذب سر و صدای زیادی به پا کرده اند و نامشان پیوسته به گوش می خورد. احتمالا شما هم بار ها نام انو...
انواع کف کاذب اتاق سرور آشنایی با انواع کف کاذب اتاق سرور قبل از انتخاب کف کاذب اتاق سرور بخوانید کف کاذب که تا چندی پیش برای خیلی ها واژه ای ناآشنا و لفظی عجیب بود، این رو...
مروری بر عوامل اثرگذار بر قیمت کف کاذب لگراند... قیمت کف کاذب لگراند وابسته به چه فاکتور هایی است؟ امروز به سراغ قیمت کف کاذب لگراند آمده ایم، نخست کف کاذب لگراند را به بحث خواهیم گذاشت و در ادامه م...
نگاهی دقیق به لیست قیمت کف کاذب... لیست قیمت کف کاذب و هرآنچه بر قیمت تمام شده کف کاذب اثرگذار است کف کاذب نامی است آشنا، یک فناوری بدیع، ارزشمند و ممتاز که روز به روز فراگیرتر می شو...