کف کاذب Mero

معرفی کف کاذب Mero و مزایای منحصر به فرد آن

کف کاذب Mero

شرکت کف کاذب Mero مرو، فعالیت خود را از سال ۱۹۲۸ در برلین، آلمان آغاز کرد. ایده ی موسس این شرکت، ارائه راه حل های سفارشی، اقتصادی و نوآورانه برای بخش ساخت و ساز با استفاده از عناصر پیش ساخته صنعتی بود. فلسفه انتقال قوانین طبیعی به فناوری ساخت، متدهای شرکت را شکل داده است تا تکنولوژی های جدید را در طراحی، تولید و ساخت اعمال کند.

با حمایت از تکنولوژی های مدرن برای ساخت و ساز، تولید و مدیریت بر اساس ایزو ۹۰۰۱، شرکت مرو، تبدیل به یکی از رهبران بازار در آلمان و سرتاسر دنیا دنیا شده است. این شرکت با انیمیشن CAD، در مراحل مناقصه و طراحی، برنامه ریزی را آسان کرده است و شبیه سازی عجیب و غریب ترین اشکال و سازه های پیچیده را ممکن ساخته است. محصولات مرو، تحت استاندارد با کیفیت بالا هستند که با کنترل کیفیت دائمی داخلی و خارجی تضمین می شوند. تولید، توسعه و مدیریت مرو بر اساس ایزو ۹۰۰۱ DIN EN تایید شده اند.

حال قصد داریم به بررسی برخی از کف های کاذب این شرکت بپردازیم. یکی از محصولات، سیستم های کف کاذب Mero مرو برای دفاتر و اتاق های کامپیوتر می باشد که منعطف و اقتصادی است. نوسازی، پوشش کف و همچنین خدمات تعمیر و نگهداری از کف های کاذب از خدمات این شرکت می باشد.

سیستم های کف کاذب موجود در بازار معمولا برای حداقل ارتفاع ساخت مناسب هستند که بکارگیری از حداکثر فضا را ممکن می سازد. عیبی که دارد این است که ناحیه زیر کف باید دقیقا سطح بندی شود. علاوه بر این، نصب تجهیزات برقی به دلیل پایه ستون باریک، سخت است. کف کاذب Mero مرو ، نسبت به سایر سیستم ها، در برابر آتش مقاوم است.

کف کاذب Mero مرو برای کلین روم ها مزایایی دارد:

  1. امکان استفاده از تهویه هوا
  2. نصب تمام خطوط در زیر کف کاذب
  3. کاهش نوسانات ناشی از تنش حرکتی
  4. برآورده سازی تمام الزامات ضروری برای کلین روم

ساختار کف کاذب Mero مرو برای اتاق سوئیچ با همکاری مهندسین الکترونیک و متخصصین ایستگاه برق توسعه یافت. کف، مناسب اتاق هایی با تنش بالا، متوسط و پایین و اتاق های سوئیچ است. پانل های استفاده شده می توانند از جنس چوب یا الیاف باشند.

کف کاذب Mero مرو مناسب کلین روم ها، مراکز پردازش داده یا آزمایشگاه هاست. به دلیل استحکام کششی آن در مکان هایی با ظرفیت تحمل بار بسیار زیاد استفاده می شود. پانل های کف متشکل از چارچوب فولادی است که با صفحات فولادی درجه بالا پوشیده شده است. تمام قطعات در برابر خوردگی مقاوم هستند.

یکی دیگر از انواع کف کاذب Mero مرو، مناسب مراکز پردازش داده، اتاق های عملیاتی برقی، آزمایشگاه ها، نواحی تولید و کارخانجات است. پانل های کف کاذب متشکل از مواد معدنی الیاف دار هستند که غیر قابل احتراق می باشند.

اماکن مورد استفاده :

کف کاذب چوبی این شرکت به طوری طراحی شده که برای دفتر کار، ساختمان های اداری، شعبات بانک و انبارها مناسب است. پانل های کف کاذب متشکل از چوب است و با صفحه فولادی پوشیده شده است. لبه های پانل در برابر آسیب و رطوبت ایمن هستند.

این شرکت، مزایای سرمایش و گرمایش را با کف کاذب مرو ترکیب کرده است. کف هایی مثل کف لابی بانک های بزرگ و کارخانجات تولیدی را می توان به این نوع سیستم مجهز کرد. دو نوع کف کاذب این شرکت، رساناهای حرارتی بالایی را برای ذخیره سرما و گرما ارائه کرده اند.

در چند سال گذشته، توسعه کف کاذب با قابلیت تحمل ظرفیت بالای بار به سرعت افزایش یافته است. از این رو شرکت Mero مرو، سازه های خاصی را توسعه داده است که تحمل بارهای بسیار سنگین و نصب تعداد زیادی خطوط منبع تغذیه را به طور همزمان ممکن ساخته است.