کف کاذب لگراند

کف کاذب لگراند

با کف کاذب لگراند بیشتر آشنا شویم

کف کاذب لگراند

فراتر از کف سازی

کف کاذب لگراند پیشرفته ترین محصول شرکت فرانسوی لگراند است که جز بارزترین برند های مطرح جهان در صنعت آی تی  میباشد .لگراند فرانسه کف کاذبی به نام soluflex دارد که در بررسی های اولیه فوق العاده به نظر می رسد. گاهی در زمان ساخت سازه ها، یکی سری مولفه ها رعایت نمی شود. یا اینکه در طول زمان، نیاز به تغییر ساختاری محیط احساس می شود. در این شرایط است که نیاز به سطوح کاذب احساس می شود. در این نوشته ما نشان خواهیم داد، کف کاذب لگراند یکی از بهترین گزینه های ممکن است.

کف کاذب در هر فضایی کاربردی است و مفید. چه در یک منزل شخصی باشید، چه در بیمارستانی عمومی و یا شرکتی دولتی. برای شناخت بهتر این محصول، سطرهای پیش رو را از دست ندهید.

بررسی کابردی و اجرایی

کف کاذب در فضاهایی استفاده می شود که نیاز به سیستم و کابل کشی دارند. با توجه به جنس، ساختار، قیمت، نحوه ی نصب و عملکرد، کف های کاذب لگراند بی رقیب هستند. اگر بخواهیم این سیستم خاص را توصیف کنیم، باید بگوییم به کل یک شبکه ی مخفی در کف فضای شما به وجود می آورد. اما یکی از مهم ترین برتری های این سیستم کف کاذب، راحتی نصب و اجرا است.

در نتیجه در هر مرحله از طراحی و اجرا که هستید، ذهن خود را مشغول چگونگی اعمال کابل کشی نکنید. با کف های کاذب لگراند می توان حتی پس از بهره برداری، کفسازی را انجام داد. کابل های تلفن، برق و تمامی موارد، با در اختیار داشتن این محصول ، بهینه تر هم اجرا می شوند.

این محصول همچنین، یکی از کاربردی ترین اعضا در بازسازی منازل مسکونی و تجاری به حساب می آید. یعنی اگر سازه ای دارید که امکان پذیرایی از تکنولوژی های جدید را ندارد، با کف کاذب، انواع کابل کشی هایش را انجام دهید.

کف کاذب لگراند

نگاهی تخصصی تر

کف کاذب، چیزی بیشتر از بالا آوردن ارتفاع کف سازه ای است. در واقع کابل های برق، انرژی، مخابرات و خیلی دیگر در آن جا قرار می گیرند. به بیانی دقیق تر، کف های کاذب، ضربان عملکردی سازه در تمامی شئون را به دوش می کشند. سخنی به گزاف نگفته ایم اگر حسن عملکرد یک ساختمان را وابسته به کف کاذبش بدانیم.

این کف کاذب ، یک برگ برنده دارد. همان طور که اشاره شد، شیوه ی نصب و راه اندازی این کف ها فوق العاده ساده است. یک سری تکیه گاه و پانل هایی کوچک که به راحتی به هم متصل می شوند. حتی اگر خود کمی فنی باشید و ماجراجو، کافی است آستین هایتان را بالا بزنید. تکیه گاه ها را روی زمین در فواصل مشخص قرار دهید و پانل ها را در کنار هم نصب کنید.

اما توصیه این است که حتما در روند اجرایی، یک یا دو اوپراتور متخصص در اختیار داشته باشید. از این طریق مسائل ایمنی از قبیل نحوه ی مدیریت کابل ها و اتصال به زمین رعایت می شود.

انتخابی سازگار با محیط زیست

کف کاذب لگراند نسبت به نمونه های مشابه، یک برتری قابل مشاهده دارد. این تکنولوژی فرانسوی، پانل های خود را سازگار با محیط زیست طراحی کرده است. به این معنی که پس از پایان عمر مفیدِ استفاده، به راحتی می توان پانل ها و تمامی اعضا را بازیافت کرد.

البته این امر نباید باعث ایجاد ذهنیت اشتباه شود. کف های کاذب لگراند به هیچ وجه سست نیستند. جنس آن ها استیل گالوانیزه است. به دلیل همین ساختار مستحکم است که کمپانی فرانسوی عملکرد بی نقص را ضمانت می دهد. یک بار نصب و استفاده تا روز آخر، شعاری است که برای کف های کاذب لگراند داده می شود.

نتیجه ی این بخش در نوع خود فوق العاده است. بازیافت پذیری صد در صدی یعنی بار اول که تولید شد، تا آخر با همان ماده، بازتولید می شود و پلاستیک و آلاینده ی جدید به محیط زیست وارد نمی سازد.

کف کاذب لگراند

بررسی فنی و تکنیکی

این کف کاذب می تواند مدیریت انرژی را در سطحی بالا به عهده گیرد. در طرف مقابل، نقش سازه ای این کف های کاذب، غیر قابل انکار است. اینکه در هر شرایطی بتوان کاربری محیط را تغییر داد، ویژگی کوچکی نیست.

در باب زیبایی محیط هم باید گفت که کمیت کف های کاذب لگراند نمی لنگد. کف سازه ی خود را به آن ها مجهز کنید و سپس با هر ماده ای آن ها را بپوشانید. چه موکت، چه فرش و چه هر چیز دیگری که فکرش را می کنید.

از ویژگی های منعطف دیگر :  به عنوان مثال در صورتی جابه جایی، می توان آن ها را باز کرد و با خود برد. یا اینکه کافی است در نقطه ای با عملکرد کف ها به مشکل بخورید، خرابی در کار نیست. تنها همان قطعه را بر می دارید و دوباره بی دغدغه سرجای اصلی قرارش می دهید.

این کف کاذب وارداتی ، عایق صوتی و حرارتی هستند. به علاوه، اینکه استانداردهای ضد حریق سازه ای مخصوص به خود را کسب می کنند. ابعاد، وزن مخصوص و همه ی ویژگی های فنی این کف ها مطابق با آن چیزی پیش می رود که باید. به عنوان مثال در هر صد متر مربع، سیستم اتصال به زمین پیش بینی شده است.

نتیجه

در انتها اگر بخواهیم یک جمع بندی در اختیار شما قرار دهیم باید اینطور ادامه دهیم. اگر نیاز دارید فضای خود را به سیستمی جدید مجهز کنید اما مکان کافی در اختیار ندارید. یا در صورتی که هنوز در گام های اولیه ی طراحی به دنبال راهی مدرن برای مدیریت فضا و ارتقای سرعت اجرایی هستید، حتما به کف کاذب وارداتی گوشه چشمی داشته باشید.