کف کاذب طرح لگراند

کف کاذب طرح لگراند

کف کاذب طرح لگراند

/ کف های کاذب عمدتا برای بازسازی ساختمان مسکونی یا در ساختمان های تجاری، اداری به کار گرفته می شود. این نوع کف ها موجب خواهند شد تا افزایش ارتفاعی از سطح زمین به وجود آمده و بتوان سیم کشی و کابل هایی را از بخش زیرین عبور داد. زیرا سیم کشی موجب ایجاد نگاهی شلوغ به محیط اتاق یا مکانی می شود که فاقد یک کف کاذب است. البته در خانه های مسکونی کف کاذب بسیار کاربردی نیست و بیشتر محیط های اداری یا تجاری با این گونه کف ها همراه می شوند. کف های کاذب در انواع مختلفی به تولید می رسد که هر یک مزایا و معایبی را شامل می شوند. یکی از این نوع کف ها به عنوان کف کاذب طرح لگراند شناخته می شود.

این محصول تنها کف کاذبی محسوب می شود که از قطعات کارآمدی چون تایل خروجی کابل، تایل برای باکس کف، پلنیوم و ارتینگ تایل بهره می برد.

البته قطعات شامل دیگر موارد نیز شده اما تنها به چند نوع آن اشاره شد. میزان تولید کف کاذب طرح لگراند به ۱۰۰۰ متر مربعی می رسد که ظرفیت بالایی در یک کارخانه به شمار می رود. از این میزان ظرفیت تولیدی میزان تولید تایل در روز ۱۵۰۰ عدد بوده و پایه نیز ۱۰۰۰ عددی محسوب می شود. همچنین ظرفیت نصب روزانه نیز به ۵۰ تا ۱۰۰ متر مربع می رسد زیرا نصب و راه اندازی آن زمان بر بوده و نمی توان در کسری از زمان به انجام آن پرداخت.

ملاحظات کف کاذب طرح لگراند

البته این موضوع به مساحت مکان و موقعیت آن بستگی دارد بنابراین اگر مساحت کوچکی باشد می توان در مدت زمان کمی نصب کف کاذب طرح لگراند را انجام داد. بنابراین آنچه که می تواند مدت زمان را افزایش دهد میزان مساحت فضای موردنظر است.

شرکت های تولیدکننده کف کاذب با تحقیق و بررسی یک ساله سعی می کنند محصولی در بازار عرضه دارند که عاری از هر نوع نقصی باشد و بتواند مورد توجه همگان قرار گیرد. البته کیفیت و دوام این نوع کف ها نیز اهمیت بالایی داشته که به لطف مهندسین بخش تحقیق و توسعه کمپانی به خوبی صورت می گیرد.

بنابراین آنچه در تولید این نوع کف اهمیت بالایی داشته دقت در تحقیق و بررسی است تا محصول نهایی به همان شکل پیش بینی شده و مورد انتظار به تولید برسد.

گذشته از آن شرکت های تولیدکننده کف کاذب طرح لگراند حساسیت هایی نیز در تولید این نوع کف داشته که بیشتر آن به تهیه مواد اولیه ساخت مربوط شده و بایستی توجه ویژه ای به این موضوع داشت. اگر مواد اولیه تولید این نوع کف نامرغوب باشد قطعا در محصول نهایی ایراداتی به وجود خواهد آمد و از کیفیت کف کاذب موردنظر کاسته می شود.

از آنجایی که چنین محصولی را در ادارات، سازمان ها و شرکت IT بسیار به کار گرفته می شود چنین حساسیت ها و دقت هایی لازم بوده و قطعا باید وجود داشته باشد. به طور کلی کف کاذب طرح لگراند کیفیت بالایی داشته و در مدت زمان کمی توسط تیم نصب راه اندازی می‌شود.