کف کاذب کناف

معرفی کف کاذب کناف و تاریخچه شرکت کناف

کف کاذب کناف

شرکت توسط کناف در پرل / موزل در سال ۱۹۳۲ تاسیس شد. ایده ی او، تولید تخته گچی با قدرت بالا بود.

با شروع فعالیت کف کاذب کناف ، اولین پروژه ها در مقیاس بزرگ در سال ۱۹۷۷ توسط کناف اجرا شد.

جدید ترین تکنولوژی های تولید و تخصص تیم، کناف را به جایی رسانده که الان می بینید: سطح بالا در سرتاسر اروپا.

توانایی کناف در کمک به تکمیل پروژه های ساختمانی، این شرکت را در سرتاسر دنیا معروف کرده است. سنت این شرکت، انجام بهترین کارها است.

گروه کناف، یک شرکت بین المللی است که ستاد آن در ایپهوفن مستقر شده است.

کناف، معیار هایی را برای توسعه بازاریابی و مشتری مداری، برای مواد ایزوله سازی با امکان صرفه جویی در مصرف انرژی و محصولات و سیستم های گچی تعیین کرده است.

کناف در رهبری بازار،  نوآوری و تولید، پیشتاز است. این اهداف تضمین می کنند که به رشد سودآوری خواهند رسید.

محصولی به نام کف کاذب کناف

محصولات کف سازی کناف، به دقت مهندسی شده اند تا ساختار های کف یکپارچه ای را ایجاد کند.

کناف، انواع محصولات را دارد که مناسب هر نوع کف می باشد: از نوسازی خانه گرفته تا سیستم های کف کاذب در ساختمان های تجاری با مشخصات سطح بالا.

پانل های کف کاذب کناف ، به راحتی و به سرعت نصب می شوند و پانل های کف زبانه دار کناف، قدرت اضافی برای بار سنگین فراهم می کنند.

کف کاذب کناف ، یک سیستم با کیفیت بالا زبانه قفل دار می باشد که با استفاده از تکنولوژی تخته گچی مهندسی شده است و برای انواع پروژه ها مناسب است. این کف با تراکم ۱۵۰۰ – ۱۶۰۰ kg/m3 و رتبه ۱ ضد حریق، پایدار و با ثبات است.

سیستم های تک لایه و دو لایه بدون نیاز به لایه پیوند دهنده اضافی ارائه می کند.

پانل های خام کف کاذب کناف ، تخته هایی با برش سفارشی برای تولید صنعتی عناصر کف کاذب هستند. همچنین عناصر با لامینت آلومینیومی برای جلوگیری از رطوبت موجود است.

به دلیل طبقه بندی آنها به عنوان مصالح ساخت و ساز غیر قابل احتراق، پانل های کف کاذب کناف به جای محصولات چوبی استفاده شده اند مثلا در نقاط مونتاژ و سازه های چند طبقه.

قدرت بالای مواد اولیه، لایه های پشتیبان نازک تر را جایگزین تخته های ساخته شده از سایر مواد کرده است.

کف کاذبی منحصر به فرد

یکی از انواع کف کاذب کناف ، سیستم بسیار خوبی است که برای جایی کاربرد دارد که از سیمان یا بتن در کف آن استفاده می شود اما هنوز نیاز است به فضای خالی دسترسی داشت. این فضا با استفاده از نصب سیستم کف کاذب ایجاد می شود.

در میان کف های کاذب ، منحصرا کاشی های سرامیک یا سایر محصولات را می توان مستقیما روی سطح قرار داد. علاوه بر این با استفاده از کف کاذب کناف می توان سیستم گرمایشی شامل لوله های رفت و برگشتی تعبیه کرد.

پانل ها به ابعاد ۱۲۰۰ در ۶۰۰ میلی متر روی کف کاذب شبکه ای معمولی ۶۰۰ میلی متری زیر ساختار نصب می شوند. به دلیل طراحی زبانه دار، این سیستم وقتی نصب شود، مسطح و هموار است.

در کل استفاده از کف کاذب مزایایی از قبیل امکان لوله کشی، انتقال کابل ها، تاسیسات و تجهیزات ارتباطی و انتقال داده، بکارگیری سیستم گرمایشی و خنک کننده در زیر کف دارد که این امر در هزینه تخریب کف صرفه جویی می کند.

در ضمن وزن ساختمان سبک تر می شود و همچنین توانایی تحمل بار های سنگین و جانبی را دارد. برای زیبایی فضا می توان از انواع کف ها پوش ها استفاه کرد.

اکثر جنس های کف کاذب، در برابر آتش سوزی، خستگی مواد و رطوبت، مقاوم هستند. امکان تعویض، جابجایی پانل ها و تنظیم ارتفاع به راحتی وجود دارد.