دستگاه برش کف کاذب

آیا ابزاری به غیر از فرز برای برش کف کاذب وجود دارد ؟

دستگاه برش کف کاذب

یکی از نگرانی هایی که همیشه در هنگام نصب و برش کف کاذب وجود دارد ایمنی در هنگام کار است . عدم آگاهی از وجود ابزار های مناسب و یا تعلل در تهیه آن ممکن است منجر به صدمات جبران ناپذیری شود در این جا قصد داریم تا یکی از ابزار های مهم که میتواند جایگزین مناسبی برای فرز باشد معرفی کنیم . همانطور که میدانید فرز یکی از خطرناک ترین ابزار هایی است که خسارت های بسیاری به بار آورده است اما همچنان مورد استفاده قرار میگیرد . دلیل استفاده مجدد از این ابزار عدم معرفی ابزار جایگزین میباشد .

اره عمود بر بجای فرز در برش کف کاذب

اگر به دنبال  ابزاری دقیق ، منطقی ، قوی و قابل حمل میباشد فقط یک انتخاب دارید و آن اره عمود بر است . این نوع از اره ها برای بریدن انواع تایل ها مانند تایل سولفات کلسیم ، تایل چوبی ، تایل فولادی و حتی لوله کاربرد دارد . این ابزار با طراحی کاملا مدرن قادر به بریدن سخت ترین صفحات میباشد به گونه ای که دقت برش در آن بسیار بالاتر و ایمن تر از فرز خواهد بود .

این اره مجهز به میز مخصوص میباشد که این امکان را میدهد تا اپراتور در حالت ایستاده و پوزیشن مناسب اقدام به برش نماید در صورتی که در هنگام کار با فرز اپراتور میبایست صفحات را بر روی زمین قرار دهد و این امر باعث میشود تا تعادل مناسبی نداشته باشد و در هنگام برش کف کاذب دستش بلغزد و خطا برود که این موضوع هم باعث بی دقتی در اندازه برش کف کاذب میشود و هم ممکن است صفحه برش شکسته و باعث صدمه دیدن فرد اپراتور شود همچنین تایل ها به هیچ عنوان بر روی زمین فیکس نمیشدند و امکان قلاب شدن و شکست سنگ فرز وجود دارد که این خود خطرناک ترین بخش استفاده از فرز میباشد.