کف کاذب صنعتی

کف کاذب صنعتی چیست و چه تفاوتی با دیگر کف های کاذب دارد ؟

کف کاذب صنعتی

یکی از دیگر طبقه بندی هایی که می توان برای کف کاذب در نظر گرفت، کف کاذب صنعتی می باشد. همانطور که از نامش پیداست کف کاذب صنعتی در مکان هایی از جمله دیتاسنتر و اتاق سوئیچ به کار می آید. یک نوع از کاربردهای کف کاذب صنعتی در حوزه خودرو می باشد. کف های کاذب در این صنعت برای نمایشگاه خودرو استفاده می شود. سیستم برای سادگی، کارآیی نیروی کار و صرفه جویی در هزینه طراحی شده است.

از کف کاذب صنعتی در اتاق های سرور و سوئیچ با پانل در اندازه های مختلف استفاده می شود. بسته به اندازه رک ها، افزایش مقدار رک ها با ۲۰ – ۲۵ % با استفاده از ترکیب پانل های ۸۰۰ * ۶۰۰، ۶۰۰ * ۶۰۰ و ۴۰۰ * ۶۰۰ میلیمتر قابل افزایش است. سیستم های کف کاذب صنعتی در ارتفاع ۴ – ۲۵ اینچی از سطح زمین با قابلیت تحمل ظرفیت بار بالا ساخته شده است که در کوتاه ترین زمان حتی توسط نیروی کار مبتدی قابل نصب است.

مزیت استفاده از کف کاذب صنعتی با سیستم پروفایل ۸۰ * ۴۰ میلی متر این است که این ساختار را می توان به عنوان یک عنصر مهم با مقاومت داخلی خیلی کم ۰٫۵ اهم یا کمتر در نظر گفت. هر ۱۰۰ متر مربع از کف کاذب صنعتی باید در دو موقعیت مورب قرار گیرد.

کف کاذب صنعتی می تواند از چندین لایه کابل و یا کابل های خیلی سنگین تر پشتیبانی کند. مزیت دیگر در استفاده از کف های کاذب صنعتی این است که عرض کابل می تواند تا ۱۱۰۰ میلی متر در مقایسه با حداکثر ۴۵۰ میلی متر برای کف های استاندارد باشد. دلیل این است که فضای بین پایه های ستون معمولا ۱۲۰۰ میلی متر است.

از سیستم کف کاذب صنعتی در نواحی استفاده می شود که کف های کاذب استاندارد به دلیل بار سنگین یا ارتفاع بالاتر کف برای دفاتر مناسب نیستند. ترانسفورمرهای سنگین با وزن تا ۸۰۰۰ کیلوگرم و تا ارتفاع ۳۰۰ – ۲۴۰۰ میلی متر هیچ مشکلی برای کف کاذب صنعتی ایجاد نمی کند.

این نوع کف، سیستم منحصر به فردی است که اجازه می دهد تمام تجهیزات صنعتی سنگین در امنیت کامل در بالای کف بدون نیاز به چارچوب های پشتیبان قرار گیرند.

در قسمت زیر به برخی مزایایی کف کاذب صنعتی اشاره شده است:

  • دوام و قدرت بالایی در تحمل وزن تجهیزات سنگین دارد.
  • برای نصب و پیاده سازی سیستم به ابزار آلات، سخت افزار یا اتصال دهنده نیاز نیست.
  • زمان نصب: سیستم کف کاذب صنعتی ما، چندین بار سریع تر و راحت تر از سیستم های مشابه دیگر نصب و پیاده می شوند. می توان از نیروی کار بی تجربه هم برای نصب استفاده کرد.
  • سهولت در سفارشی سازی: ارتفاع، شکل و اندازه را می توان با دقت ابعادی بی نظیر و پایداری جانبی و عمودی تنظیم کرد.
  • تطبیق پذیری: با سازگاری گسترده، کف های کاذب صنعتی ما، تعادل موثری بین ظرفیت بار مورد انتظار و هزینه پروژه فراهم می کند.
  • سطح بندی مناسب و راحت: سطح بندی را می توان قبل یا بعد از اینکه پانل های بالا تنها با استفاده از یک دریل نصب شدند، کامل کرد.
  • هزینه طراحی موثر: سیستم های کف کاذب صنعتی ما برای ساده سازی و همچنین مقرون به صرفه بودن هزینه و نیروی کار طراحی شده اند. هزینه تولید پایین به ما این امکان را می دهد تا این سیستم ما قیمت پایین تری نسبت به سیستم های مشابه در بازار داشته باشد.
  • کف کاذب صنعتی، از کابل های زیر کف بدون نیاز به ساختارهای خاص برای سیستم های مدیریت کابل پشتیبانی می کند. این هم یک مزیت مقرون به صرفه دیگر است.

 

مطالب مرتبط

خرید کف کاذب را چگونه انجام دهیم... قبل از خرید کف کاذب بخوانید برای خرید کف کاذب دقیق تر بخوانید عبارت کف کاذب کلمه "کاذب" را با خود یه یدک می کشد تا هویت خود را از همان ابتدا آشکار ک...
فروش کف کاذب اتاق سرور فروش کف کاذب اتاق سرور را در این مقاله مورد بحث قرار میدهیم کف کاذب ، نیاز اساسی اتاق سرور همه چیز از آن جا شروع می شود که دنیای رقابت دنیای بدون مر...
انواع کف کاذب دیتاسنتر نگاهی دقیق به انواع کف کاذب دیتاسنتر مدیران دیتاسنتر دقیق تر بخوانند دنیای امروز با اطلاعات و داده پیوند ناگسستنی دارد. تکنولوژی های زیادی دست به دس...
قیمت نصب کف کاذب قیمت نصب کف کاذب و نحوه محاسبه آن مدتی است انواع کف کاذب سر و صدای زیادی به پا کرده اند و نامشان پیوسته به گوش می خورد. احتمالا شما هم بار ها نام انو...