کف کاذب اپوکسی

آشنایی با کف کاذب اپوکسی

کف کاذب اپوکسی

/ شرکت ها و سازمان ها برای افزایش جذابیت ساختمان خود از کف کاذب بهره می گیرند زیرا این نوع کف ها نصب آسانی داشته و دشواری به دنبال نخواهند داشت. البته کف های کاذب انواع مختلفی داشته که هر یک فواید خاص خود را دارند. از این رو می توان آنها را در ساختمان های اداری یا تجاری مورد استفاده قرار داد. یکی از انواع کف کاذب اپوکسی بوده که نوع زیبایی در میان دیگر کف کاذب به شمار می رود.

این محصول با توجه آن که نسبت به نوع دیگر کف های کاذب براق به نظر رسیده فضای موردنظر را زیبا جلوه داده و به نوعی مقاوم در برابر حریق و رطوبت هم می باشند.

چنین محصولی همانند کف پوش های اپوکسی مقاومت بالایی دارند با رنگی که در زیر تایل قرار می گیرد در برابر حریق و رطوبت می توانند مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

در این میان کمپانی ها یا شرکت ها سعی می کنند برای جذابیت فضای داخلی ساختمان خود این نوع کف کاذب را به کار گیرند. البته کف‌های کاذب انواع دیگری داشته اما براساس بررسی ها نوع کف کاذب اپوکسی ویژگی های بیشتری را شامل می شود.

ویژگی های کف کاذب اپوکسی

برای مثال این نوع کف کاذب مانع از عبور الکتریسیته می شوند که موجب عدم برق گرفتگی افراد شده و اگر مشکلی در سیم های برق ساختمان به وجود آید افراد در امان خواهند بود. به طور کامل نوع اپوکسی کف پوش ها و کف های کاذب برتر از دیگر نوع ها محسوب شده و کاربری آنها مناسب تر است.

یکی دیگر از ویژگی کف کاذب اپوکسی نصب سریعی آن می باشد. همانطور که می دانید عموما کف های کاذب نصب سریعی داشته و نوع اپوکسی نیز از این موضوع مستثنی نیست. مایعی که روی این نوع کف کاذب ریخته می شود موجب مقاومت بالای کف کاذب زیرین شده و آسیب را از آن دور نگه خواهد داشت.

با دور نگه داشته شدن آسیب و ضربات می توان شاهد عمر بیشتر کف کاذب بود. کف های کاذب به طور کلی می توانند موجب کاهش تلف شدن زمان در راه اندازی شوند و این محصول نیز در این دسته قرار می گیرد.

بسیاری کف کاذب معمولی را برای ساختمان تجاری خود به کار می گیرند اما این محصول می تواند کاربری بهتری داشته زیرا فواید بیشتری را برای ساختمان به ارمغان می آورد.

گذشته از آن افراد با حرکت روی این نوع کف ها دچار لغزش نخواهند داشت و بسیاری ممکن است تصور کنند این نوع کف ها با توجه به سطح براق خود لغزشی را به دنبال داشته باشد. اما این محصول این گونه نبوده و با تمامی ویژگی های خود یکی از بهترین نوع کف های کاذب است.