کف کاذب اپوکسی

آشنایی با کف کاذب اپوکسی

کف کاذب اپوکسی

/ شرکت ها و سازمان ها برای افزایش جذابیت ساختمان خود از کف کاذب بهره می گیرند زیرا این نوع کف ها نصب آسانی داشته و دشواری به دنبال نخواهند داشت. البته کف های کاذب انواع مختلفی داشته که هر یک فواید خاص خود را دارند. از این رو می توان آنها را در ساختمان های اداری یا تجاری مورد استفاده قرار داد. یکی از انواع کف کاذب اپوکسی بوده که نوع زیبایی در میان دیگر کف کاذب به شمار می رود. کف کاذب اپوکسی با توجه آن که نسبت به نوع دیگر کف های کاذب براق به نظر رسیده فضای موردنظر را زیبا جلوه داده و به نوعی مقاوم در برابر حریق و رطوبت هم می باشند.

کف کاذب اپوکسی همانند کف پوش های اپوکسی مقاومت بالایی دارند با رنگی که در زیر تایل قرار می گیرد در برابر حریق و رطوبت می توانند مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

در این میان کمپانی ها یا شرکت ها سعی می کنند برای جذابیت فضای داخلی ساختمان خود این نوع کف کاذب را به کار گیرند. البته کف‌های کاذب انواع دیگری داشته اما براساس بررسی های نوع کف کاذب اپوکسی ویژگی های بیشتری را شامل می شود.

برای مثال این نوع کف کاذب مانع از عبور الکتریسیته می شوند که موجب عدم برق گرفتگی افراد شده و اگر مشکلی در سیم های برق ساختمان به وجود آید افراد در امان خواهند بود. به طور کامل نوع اپوکسی کف پوش ها و کف های کاذب برتر از دیگر نوع ها محسوب شده و کاربری آنها مناسب تر است.

یکی دیگر از ویژگی کف کاذب اپوکسی نصب سریعی آن می باشد. همانطور که می دانید عموما کف های کاذب نصب سریعی داشته و نوع اپوکسی نیز از این موضوع مستثنی نیست. مایعی که روی این نوع کف کاذب ریخته می شود موجب مقاومت بالای کف کاذب زیرین شده و آسیب را از آن دور نگه خواهد داشت.

با دور نگه داشته شدن آسیب و ضربات می توان شاهد عمر بیشتر کف کاذب بود. کف های کاذب به طور کلی می توانند موجب کاهش تلف شدن زمان در راه اندازی شوند و کف کاذب اپوکسی نیز در این دسته قرار می گیرد.

بسیاری کف کاذب معمولی را برای ساختمان تجاری خود به کار می گیرند اما کف کاذب اپوکسی می تواند کاربری بهتری داشته زیرا فواید بیشتری را برای ساختمان به ارمغان می آورد. گذشته از آن افراد با حرکت روی این نوع کف ها دچار لغزش نخواهند داشت و بسیاری ممکن است تصور کنند این نوع کف ها با توجه به سطح براق خود لغزشی را به دنبال داشته باشد. اما کف کاذب اپوکسی این گونه نبوده و با تمامی ویژگی های خود یکی از بهترین نوع کف های کاذب است.

مطالب مرتبط

قیمت نصب کف کاذب قیمت نصب کف کاذب و نحوه محاسبه آن مدتی است انواع کف کاذب سر و صدای زیادی به پا کرده اند و نامشان پیوسته به گوش می خورد. احتمالا شما هم بار ها نام انو...
انواع کف کاذب اتاق سرور آشنایی با انواع کف کاذب اتاق سرور قبل از انتخاب کف کاذب اتاق سرور بخوانید کف کاذب که تا چندی پیش برای خیلی ها واژه ای ناآشنا و لفظی عجیب بود، این رو...
مروری بر عوامل اثرگذار بر قیمت کف کاذب لگراند... قیمت کف کاذب لگراند وابسته به چه فاکتور هایی است؟ امروز به سراغ قیمت کف کاذب لگراند آمده ایم، نخست کف کاذب لگراند را به بحث خواهیم گذاشت و در ادامه م...
نگاهی دقیق به لیست قیمت کف کاذب... لیست قیمت کف کاذب و هرآنچه بر قیمت تمام شده کف کاذب اثرگذار است کف کاذب نامی است آشنا، یک فناوری بدیع، ارزشمند و ممتاز که روز به روز فراگیرتر می شو...