لوازم کف کاذب

لوازم کف کاذب را در این مقاله دنبال کنید

عنوان محتوا : لوازم کف کاذب

 ۱-   عنوان محتوا  لوازم کف کاذب
۲-   خلاصه محتوا متعلقات کف کاذب کدامند؟ شاید شما هم با شنیدن این سؤال پایه کف کاذب را نام ببرید یا از تایل کف کاذب سخن بگویید یا حتی استرینگر را به خاطر آورید و خلاصه این که پیش بینی می کنیم مهم ترین اجزای کف کاذب را با شنیدن این عبارت لیست کنید اما واقعیت جز این است.

لوازم کف کاذب ، لوازمی که نامشان کمتر به گوشتان خورده است

لوازم کف کاذب

اگر منصف باشیم می پذیریم تکنولوژی همان غریق نجاتی است که آرامش و راحتی را زیر یک چتر آورده و زندگی آسان را دو دستی تقدیم بشر نموده است. ما نیز بر این باوریم تکنولوژی به مثابه چاقویی است دو لبه، گاهی حمایت می کند و گاهی تهدید، گاهی نجات دهنده می شود و گاهی خطرساز.

کابل های دست و پاگیر در سازمان ها و مراکز داده، این ایده را در ذهن مدیران ایجاد کرد که به فکر یک تکنولوژی نو باشند، به فکر یک فناوری نوین.

نتیجه تلاش و همفکری آن ها کف هایی شد که نام کاذب را به یدک می کشند. برآنیم در این مقاله از لوازم کف کاذب سخن بگوییم. دوست داریم تا پایان همراهمان باشید.

مروری بر لوازم کف کاذب 

اگر خاطرتان باشد اذعان نمودیم اجرای کف کاذب وابسته به سه عضو اصلی است و تأکید کردیم پایه کف کاذب، تایل و استرینگر همان سه عضوی هستند که متعلقات کف کاذب را تشکیل می دهند و به این مفهوم جان می دهند.

در این میان اجزایی هستند اما که نامشان شاید برایتان کاملا نامأنوس است و تماما ناآشنا. احتمالا با شنیدن نام پایه کف کاذب سری تکان می هید مبنی بر آن که مفهومش را خوب می دانید و از آن آگاهید اما آیا با شنیدن سینی کابل کف کاذب باز اتفاقی می افتد؟

بنابراین با علم به این موضوع که برخی لوازم کف کاذب از نظر مغفول مانده اند بحث را با این سؤال کلی پیش می بریم: “سینی کابل کف کاذب چیست؟”

سینی کابل کف کاذب چیست؟

قبل از آن که غرق شویم در بحث اصلی، بد نیست اقرار کنیم که کف کاذب مراحل زیادی پشت سر گذاشته تا توانسته اکنون بر بلندای سکوی افتخار بایستد!

نخستین فناوری هایی که با نام کف کاذب راهی بازار های فروش شدند با نمونه هایی که امروزه به کار گرفته می شوند اگرچه در اصول یکی اما در جزئیات بسیار متفاوتند. نمونه های اولیه نیز راهی برای پوشش حجم بالای کابل و پایان دادن به بی نظمی ها قلمداد می شدند اما نه اصولی و نه از روی قاعده.

بعد ها و با گذشت زمان نامی به میان آمد تحت عنوان سینی کابل کف کاذب. این محصول راهی است برای منظم ساختن هرچه بیشتر کابل ها، در واقع آن چه سبب شد با حضور این محصول جدید اتفاقی شگرف رخ دهد و به عقیده برخی ها شاهکاری صورت بگیرد این است که به واسطه سینی کابل کف کاذب که یکی از لوازم کف کاذب شناخته می شود عبور کابل ها ساده تر شد و نظمشان بیشتر.

به واسطه سینی کابل کف کاذب، پوشش کابل ها راحت تر می شود اما این تمام ماجرا نیست، با این لوازم کف کاذب، دسترسی به کابل ها هم آسان می گردد، حتی امنیت کابل ها و داده ها هم تضمین می شود خلاصه این که دروغ نیست اگر بگوییم با سینی کابل کف کاذب کاری خواهیم کرد کارستان.

لازم به توضیح است که کف کاذب، قابلیت جابه جایی دارد و با انواع کف کاذب هارمونی، یا به عبارت ساده در هر نوع کف کاذب قابل استفاده است. فراموش نکنیم توأمان با استفاده از سینی کابل کف کاذب آن چه شاهدش خواهیم بود حداقل آسیب به کابل ها و سیم هاست.

مکنده کف کاذب

نوبت به مکنده کف کاذب می رسد، نامش را ساکشن هم می گذارند، حتی بلند کننده تایل کف کاذب هم به آن می گویند. فارغ از این که آن چه قرار است در خصوصش صحبت کنیم بلند کننده تایل نامیده می شود یا مکنده کف کاذب و یا ساکشن، لپ کلام این است که به عنوان یکی از بهترین لوازم کف کاذب از آن یاد می شود.

داستان از این قرار است که بلند کردن تایل کف کاذب کمی دشوار است و اندکی پیچیده. عموما مجریان کف کاذب (آن ها که اجرای کف کاذب را متقبل می شوند)، عنوان می کنند بلند کردن کف کاذب نیرویی زیاد می خواهد و توانی مضاعف. ممکن است این اقدام همراه باشد با آسیبی به فرد بلند کننده، حتی خود تایل هم می تواند در خلال این امر، آسیب ببیند و مخدوش گردد، همه این امور دست به دست هم داده اند تا مفهومی رخ نمایی کند که ما نامش را مکنده کف کاذب می گذاریم.

این مکنده یکی از لوازم کف کاذب است که حضورش را به فال نیک می گیریم و آن را زمینه ساز نصب بهتر کف کاذب قلمداد می کنیم.

مکنده کف کاذب انواع متفاوتی دارد و از اقسام مختلفی حاکی است، یک مکنده کف کاذب می تواند تکی باشد، ممکن است دوبل باشد و یا احتمال دارد ایستاده خطاب گردد. استفاده از موارد مذکور بسته به شرایط محیطی و حتی برحسب بودجه ای که مدنظر شماست متمایز خواهد بود.

 دستگاه برش کف کاذب

شنیده اید که می گویند اول ایمنی بعد کار؟

هنگام اجرای کف کاذب این جمله مصداق می یابد و بیشتر نمود پیدا می کند.

گاهی آن که نصب کف کاذب را عهده دار شده از وجود ابزار های جدید و به روز غافل است یا اهمیتش را دست کم می گیرد. دستگاه برش کف کاذب به عنوان بهترین لوازم کف کاذب از آن یاد می شود مشروط بر آن که نمونه باکیفیت آن را خریداری کنیم. با خرید یک دستگاه مرغوب کار به پایان نمی رسد بلکه نحوه استفاده از آن و ایستادن در پوزیشن مناسب حین کار از دیگر الزامات و موارد ضروری است.

صحبت پایانی

مروری داشتیم بر متعلقات کف کاذب، لوازمی که اهمیتشان غیرقابل اغماض است و اهمیتشان غیرقابل انکار.