قیمت کف کاذب لگراند

مروری بر عوامل اثرگذار بر قیمت کف کاذب لگراند

قیمت کف کاذب لگراند وابسته به چه فاکتور هایی است؟

امروز به سراغ قیمت کف کاذب لگراند آمده ایم، نخست کف کاذب لگراند را به بحث خواهیم گذاشت و در ادامه موضوع را تخصصی پیش خواهیم برد. با ما همراه باشید.

استقبال خریداران از انواع کف کاذب، ارائه این محصول در طرح ها و برند های متفاوت را به همراه داشته است که از نمونه های موجود می توان کف کاذب لگراند را نام برد. فارغ از این که نام کف کاذب با چه پیشوند یا پسوندی همراه است این مفهوم بر معنایی واحد دلالت دارد، بی نظمی ها را می پوشاند و خالق نمایی یکپارچه به ویژه در محیط های اداری و اتاق های سرور است.

قیمت کف کاذب لگراند و راهی برای پایان دادن به بی نظمی ها

آن زمان که نام کف کاذب به میان می آید برخی گمان می کنند استفاده از این فناوری بدیع تنها محدود به مکان های تجاری و محیط های اداری است حال آن که کاربرد کف کاذب در واحد های مسکونی نیز کاملا محبوب و تماما مشهود است.

همیشه محیط های شلوغ انتقاد اطرافیان را به همراه داشته اند و کمتر کسی است در فضایی نامرتب بتواند به سادگی کارش را پیش ببرد و فعالیتش را به سهولت از سر بگیرد، اگر مسئول شبکه ای بزرگ هستید یا کارمند دیتاسنتری وسیع، بی تردید مقصودمان را به خوبی متوجه شده اید.

نظم بخشیدن به محیط های کاری، فضا های مسکونی، تجاری و… مهم ترین هدفی است که انواع کف کاذب دنبال می کنند. کف کاذب، کابل ها را می پوشاند و آن چنان به بی نظمی ها پایان می دهد که آن چه در نهایت به چشم می خورد واقعا ستودنی و تحسین بر انگیز است. کف کاذب تنها یک نوع را شامل نمی شود بلکه انواع متفاوتی را در بر می گیرد که از مطرح ترین آن ها می توان به کف کاذب لگراند اشاره کرد. از این جا بحث ما رسما آغاز می شود. ترجیح می دهیم نخست به این سؤال پاسخ دهیم که کف کاذب لگراند چیست؟

کف کاذب لگراند چیست؟

کف کاذب لگراند از مرغوب ترین انواع کف کاذب است. توسط شرکت نام آشنا و مطرح فرانسوی لگراند (Legrand) به مرحله تولید رسیده و از محبوب ترین ها در بازار جهانی است. قطعات (tiles) استفاده شده در کف کاذب لگراند از جنس استیل گالوانیزه می باشند و ابعاد در نظر گرفته برای آن ها ۲۲۵*۲۲۵ است ضمن این که ضخامت ۲ میلی متر برای آن ها به ثبت رسیده است. پایه های (supports) این نوع کف کاذب اما از پلی پروپیلن ساخته شده اند و ارتفاعشان بر حسب کاربرد از ۳۷، ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ متفاوت است.

ارتینگ تایل، تایل خروجی کابل، تایل جهت استفاده در باکس کف و پلنیوم از جمله قطعاتی هستند که به هنگام اجرای کف کاذب لگراند به کار گرفته می شوند. کف کاذب لگراند تا هزار متر مربع قابلیت تولید دارد که رقم ارزشمندی است و از مناسب بودن کف کاذب جهت استفاده در محیط های وسیع حکایت دارد.

لازم به توضیح است که اجرای کف کاذب لگراند یک فرآیند زمانبر است، با این حال با اتکا به تجربه می توان ادعا نمود اجرای کف کاذب لگراند روزانه در مساحت هایی به اندازه ۵۰ تا ۱۰۰ متر مربع امکان پذیر خواهد بود.

مزایای کف کاذب لگراند

انواع کف کاذب تولید شده توسط برند لگراند با نام سلوفلکس (soluflex) شناخته و عرضه می شود، سهولت اجرا بارزترین مشخصه کف کاذب لگراند است ضمن این که نرخ فروش کف کاذب لگراند نیز مقرون به صرفه و مناسب است.

عموما لگراند در انواع کف کاذب از ورقه های قابل بازیافت و از جنس استیل گالوانیزه استفاده می کند، بنابراین آن چه توسط این برند تولید می گردد ضمن این که مرغوب است سازگار با محیط زیست نیز قلمداد می شود و پس از آن که کارتان با آن تمام شد می توانید قطعات را مجددا بازیافت کرده و استفاده نمایید، بنابراین یکبار این نوع کف کاذب را نصب می کنید و سال ها آن را به کار می گیرید.

کف کاذب لگراند سبک و قابل حمل است، در صورت تغییر محل کار، قطعات را جدا سازید و آن ها را به مکان جدید منتقل نمایید. در برابر صوت به مثابه عایقی ارزشمند عمل می کند و حرارت را نیز منتقل نمی کند.

ضدحریق بودن را به دیگر مزایای کف کاذب لگراند اضافه کنید و مطمئن باشید این محصول از لحاظ مقاومت و پایداری از رقیبانش جلوتر است. کف کاذب لگراند برای محیط هایی با تعداد کابل زیاد مناسب تلقی می شود و مدیریت کابل ها را به ساده ترین شکل ممکن میسر می سازد. در ورای تمام موارد مذکور می توان کف کاذب لگراند را با دکوراسیون داخلی ساختمان هماهنگ نمود.

قیمت کف کاذب لگراند

نرخ فروش کف کاذب لگراند در مقایسه با امکانات این تکنولوژی قابل توجیه و مقبول است. آن چه قیمت کف کاذب لگراند را دستخوش تغییر می سازد مساحت فضای مورد نظر و ارتفاع پایه هاست. به عبارتی متراژ یکی از مهم ترین عوامل دخیل بر قیمت کف کاذب لگراند می باشد.

از دیگر عوامل تعیین کننده محل اجرای کف کاذب لگراند است بنابراین این موضوع که قرار است از کف کاذب لگراند در چه محیطی استفاده کنید به نوبه خود بر قیمت کف کاذب لگراند اثرگذار خواهد بود.

میزان مرغوبیت کف کاذب لگراند و خواسته شما از این نوع کف کاذب نیز عامل مهم است.

صحبت پایانی

انواع کف کاذب تولید شده توسط برند فرانسوی لگراند از کارآمدترین نمونه های حال حاضر می باشد. مزایای ثبت شده برای این فناوری به قدری است که قیمت کف کاذب لگراند را به سهولت توجیه می کند. در نهایت آن چه قیمت کف کاذب لگراند را تعیین خواهد کرد مساحت و کاربری فضای مورد نظر شماست.