خرید کف کاذب

خرید کف کاذب را چگونه انجام دهیم

قبل از خرید کف کاذب بخوانید

عبارت کف کاذب کلمه “کاذب” را با خود یه یدک می کشد تا هویت خود را از همان ابتدا آشکار کند و مفهومش را روایت نماید. احتمالا شما هم بار ها نام سقف کاذب را شنیده اید و با کف کاذب آشنایی دارید. هر کدام کاربرد های مختص خود را دارند و پای ثابت برخی مکان ها هستند. به عنوان نمونه کف کاذب که دیتاسنتر ها و اتاق های سرور متداول تر است و کمتر مرکزی را می توان مشاهده کرد که از کف کاذب بی بهره باشد.

این مقاله با عنوان خرید کف کاذب به رشته تحریر در آمده، لطفا تا پایان با ما همراه باشید.

مزایای کف کاذب انگشت شمار و اندک نیست، با این حال زمانی که نام انواع کف کاذب به میان می آید برخی ها تنها مدیریت حجم بالای کابل ها را متصور می شوند و مزایای کف کاذب را به همین مورد محدود می دانند حال آن که واقعیت چیز دیگری است و مزایای کف کاذب بسیار فراتر از این حرف هاست.

ما نیز با شما هم عقیده ایم که در محیط هایی با تعداد کامپیوتر های زیاد و سیم های عدید، کار کردن دشوار است. این چنین سیم ها نه تنها ظاهری نامناسب خلق می کنند بلکه  دست و پاگیرند و فعالیت کارمندان را محدود می سازند، از این رو مدیریت کابل که از طریق کف کاذب امکان پذیر می گردد ساده ترین و مؤثرترین راه پیش رو خواهد بود. بنابراین ما نیز تأیید می کنیم کنترل کابل ها و سیم ها از طریق کف کاذب بسیار ارزشمند و مطلوب است با این حال بر این باوریم اجرای کف کاذب با اثرات مثبت دیگری هم همراه است و تنها در همین یک مورد خلاصه نمی شود.

خرید کف کاذب ، از قیمت ارزان تا دسترسی راحت

خرید کف کاذب را بیشتر افراد پیشنهاد می دهند اما دلیلش چیست؟ آیا علتش همان مدیریت ساده کابل هاست یا دلیلش به نصب ساده و راحت انواع کف کاذب بر می گردد؟ بیایید از قیمت کف کاذب شروع کنیم، بسیاری از افراد خرید کف کاذب را در گرو قیمتش می دانند به این معنا که تنها در صورتی اقدام به خرید کف کاذب می کنند که قیمتی نجومی و غیرمنصفانه نداشته باشد البته منطقی است و قابل قبول.

از آن جا که قیمت کف کاذب مناسب و مقرون به صرفه قلمداد می شود، خرید کف کاذب با استقبال مناسبی از سوی متقاضیان همراه بوده است. وقتی می بینیم قیمت کف کاذب راضی کننده است و به سادگی از عهده اش بر می آییم، وقتی مشخصاتش به گونه ای است که نیاز ما را برطرف می سازد و بهترین نتیجه را در اختیارمان قرار می دهد، آیا باز هم می توان به سادگی از کنارش گذشت و خرید کف کاذب را نادیده گرفت؟

حتی اگر از زیبایی تحسین برانگیز کف کاذب چشم پوشی کنیم و نخواهیم این فاکتور را در انتخاب نهایی خود دخیل سازیم باز هم باید بپذیریم پرچم کف کاذب بالاست و استفاده از آن با مزایای بیشماری گره خورده.

قدرت بالای کف کاذب

انواع کف کاذب دارای قدرتی بالا هستند، به گونه ای که می توان تجهیزات سنگین روی آن ها قرار داد، از این رو در شبکه های کامپیوتری بزرگ یا در اتاق های سرور با سرور های متعدد و سنگین، از انواع کف کاذب استفاده می کنند، با وجود انواع کف کاذب، وزن های سنگین در تمام نقاط توزیع می شوند و کف کاذب به دلیل تحمل راحت وزن بالا، از این قسمت هم نمره قبولی را می گیرد.

انواع کف کاذب در دسترسی آسان به کابل ها و فضا نیز گویی دستی بر آتش دارند، به این معنا که پس از پوشاندن کابل ها توسط کف کاذب دیگر جای نگرانی برای نحوه دسترسی به آن ها وجود ندارد، می توانید هر زمان که به آن ها نیاز داشتید کف کاذب را بر دارید، از کابل استفاده کنید و پس از اتمام کار مجددا کف کاذب را سرجایش بگذارید.

حتی اگر زمانی حجم کابل های شما از آن چه بود زیادتر گردید، به این معنا که تجهیزاتتان را افزایش دادید و بر تعداد رایانه هایتان افزودید، می توانید با مرتفع کردن کف کاذب، میزان فضای در دست را افزایش دهید، این کار با صرف کمترین هزینه میسر خواهد بود کافی است سازه های عمودی را افزایش دهید که نه تنها از نظر هزینه مقرون به صرفه است بلکه به حیث سرعت اجرای کار نیز مثال زدنی است و می توان گفت سرعت اجرای بسیار بالایی دارد، بنابراین دروغ نیست اگر بگوییم با خرید کف کاذب، با یک تیر چند نشان زده ایم و به مهم ترین خواسته هایمان یعنی انتخاب کف کاذب مناسب رسیده ایم.

کف های کاذب، سازگار با محیط زیست

اضافه کنیم که انواع کف کاذب را طرفدار محیط زیست می خوانند اما چرا آن ها را این چنین خطاب می کنند؟

به این خاطر که آن چه کف کاذب را تشکیل داده و در ساخت کف کاذب بکار گرفته شده قابل بازیافت و استفاده مجدد است و چه چیزی از این نکته مهم تر و حائزاهمیت تر؟ پس با خرید کف کاذب تنها به خودمان کمک نکرده ایم بلکه سلامت اطرافمان را هم تضمین نموده ایم.

صحبت پایانی

خرید کف کاذب، راهی است برای صرفه جویی در هزینه و ایده ای است برای خلق محیطی پویاتر، زیباتر و شکیل تر.

با وجود انواع کف کاذب، مدیریت کابل ها ساده می شود، هزینه ها کاهش می یابد ضمن این که محیط زیست از آلودگی در امان می ماند و برجسته ترین مزایا عاید سازمان ها و شرکت های بزرگ می گردد.